نمایندگی رباتیک

در این مطلب با شرکت رباتیک بارمان و شرح وظایف و تعاریف نمایندگی رباتیک آشنا می شوید

شرکت فن گستران رباتیک بارمان به شماره ثبت ۵۰۴۱۳ با همفکری گروهی از سابقه داران عرصه رباتیک در اصفهان از سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت نموده است. این شرکت در زمینه تولید محصولات آموزشی و به شکل تخصصی در زمینه محصولات آموزشی رباتیک فعال می باشد. سیستم آموزشی و محصولات با کیفیت رباتیک تولید شده توسط شرکت رباتیک بارمان باعث شده است در سال های اخیر نگاه جدیدی به آموزش رباتیک در کشور صورت گیرد و ارزش به سزایی در کسب علوم فنی و مهندسی در دانش آموزان نمایند. گسترش این علم در سراسر کشور نیازمند همکاری و ایجاد نمایندگی رباتیک در سراسر کشور می باشد. بازار هدف بسیار بزرگ در سراسر کشور، نیازمند عزم و پشتکار جدی افراد در سراسر کشور می باشد که دارای سود مالی بسیار خوبی برای نمایندگان رباتیک می باشد.

رباتیک چیست ؟

رباتیک علمی نوین و فرا رشته ای می باشد که پایه ی آن سه علم الکترونیک، مکانیک و کامپیوتر می باشد. شرکت رباتیک بارمان به دنبال آن است که آموزش رباتیک را در کشور نهادینه کرده و به آن رونق ببخشد. از این رو سیستم آموزشی رباتیک بارمان ویژه دانش آموزان با صدها ساعت مطالعه و ارزیابی طراحی شده است که به صورت علمی و عملی رباتیک را به دانش آموزان آموزش می دهد.

انواع ربات ها

رباتیک در مدارس

کلاس های فوق برنامه دانش آموزان یکی از اصلی ترین کلاس های آموزشی می باشد و با توجه به نبود فرصت تحقیق، کار عملی و گروهی؛ رباتیک می تواند کلاس بسیار مفیدی برای دانش آموزان باشد و همچنین شرکت کردن در مسابقات رباتیک و ایجاد حس رقابت برای دانش آموزان می تواند انگیزه زیادی ایجاد کند. رباتیک علمی مرتبط به دروس علمی دانش آموزان می باشد که موجب افزایش خلاقیت، شناسایی استعداد، کاهش بیش فعالی، تقویت روحیه تعامل و کارگروهی و یادگیری علم رباتیک می گردد.

ربات جنگنده

سیستم آموزشی و محصولات با کیفیت رباتیک تولید شده توسط شرکت رباتیک بارمان باعث شده است در سال های اخیر نگاه جدیدی به آموزش رباتیک در کشور صورت گیرد و ارزش به سزایی در کسب علوم فنی و مهندسی در دانش آموزان نمایند. گسترش این علم در سراسر کشور نیازمند همکاری و ایجاد نمایندگانی در سراسر کشور می باشد. بازار هدف بسیار بزرگ در سراسر کشور، نیازمند عزم و پشتکار جدی افراد در سراسر کشور می باشد که دارای سود مالی بسیار خوبی برای نمایندگان رباتیک می باشد.

بازار هدف رباتیک

بازار هدف آموزش رباتیک دانش آموزان را می توان محل هایی که دانش آموزان و کودکان حضور دارند دانست. اما اگر بخواهیم دقیق تر بررسی کنیم، بازار هدف آموزش رباتیک مدارس،مهد کودک، پژوهشسرا، کانون ها وابسته به آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کانون های مساجد، آموزشگاه های فنی و حرفه ای و … می باشد. با توجه به این بازار هدف گسترده و مشتاق علم رباتیک فضای کسب و کار خوبی را می توان ایجاد نمود.

 

نمایندگی رباتیک چه وظایفی دارد؟

نمایندگی رباتیک وظیفه مدیریت و برگزاری کلاس های رباتیک را در شهر خود بر عهده دارد. نمایندگی وظیفه دارد با مدیران مراکز آموزشی(مدارس، مهد ها و…) مذاکرات لازم برای تشکیل کلاس را انجام می دهد و کلاس رباتیک در محل مورد نظر را برگزار می نماید. نماینده خود می تواند به عنون مدرس و یا جذب مدرس نماید که آموزش های لازم توسط شرکت ارائه می گردد. سفارش بسته های آموزشی به شرکت و مدیریت آن توسط نمایندگی صورت می گیرد. لازم به ذکر است شرکت با تخفیف ویژه ای بسته های آموزشی را به نمایندگان ارائه می دهد.

آموزش های مورد نیاز نمایندگی رباتیک چگونه صورت می گیرد؟

کلیه ی آموزش های مورد نیاز نمایندگان( آموزش های فنی، مدیریتی، بازاریابی) توسط شرکت ارائه می گردد.

برای اخذ نمایندگی شرکت بارمان چه اقداماتی لازم است؟

کافی است فرم اخذ نمایندگی را تکمیل نمایید. کارشناسان مربوطه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و روند کاری را برای شما توضیح خواهند داد.

شرکت بارمان چه مزایایی را برای نمایندگان ایجاد کرده است؟

۱- حمایت در جهت جذب مدارس و مراکز آموزشی
۲- تخفیف ویژه بسته های آموزشی رباتیک
۳-پشتیبانی علمی و فنی نمایندگان رباتیک
۴-آموزش ربایگان مربیان رباتیک
۵-برگزاری مسابقات کشوری رباتیک با همکاری دانشگاه های معتبر